03/12/2017

Všetko sa dá vyriešiť

(Dekoratívna, Tip 5)

Na líčenie sme použili kozmetiku značky Revlon

 

Vizáž: Natália Pecníková, vizážistka Revlon

Modelka: Karolína Lauková

Foto: Miloslav Hlaváček

 

Pleť

Karolína má problematickú pleť, preto som pri líčení použila mejkap na zmiešanú až mastnú pleť s názvom ColorStay Makeup Combination/Oily Skin s ochranným faktorom SPF 15, vysokým krytím a jemne matným efektom. Na zamaskovanie nedokonalostí som zvolila dlhotrvácny tekutý korektor s intenzívnym krytím ColorStay Concealer. Dokonalý efekt pomohol dotvoriť ultra jemný dlhotrvácny púder ColorStay Pressed Powder, ktorý vydrží až 16 hodín bez potreby opakovaného nanášania. Prirodzený tvar obočia som doplnila a zvýraznila ceruzkou ColorStay Brow Pencil.

 

Oči

Na oči som použila štyri tóny z novej paletky trvácnych tieňov Not Just Nudes. Obsahuje až 10 rôznych odtieňov a navzájom sa skvele kombinujú. Okrem jemných telových farieb sú v nej zastúpené aj tmavohnedé, bronzové a metalické. Čiernu ceruzku na oči Color-Stay Eyeliner som naniesla na vnútornú linku oka, čo vyakcentuje a orámuje každý pohľad. Mascara Dramatic Definition dokonale zvýrazní a oddelí mihalnice bez zlepencov aj pri opakovanom nanášaní.

 

Pery

Karolína má nádherné plné pery, ktorých prirodzenú krásu som podčiarkla sviežim, mladistvým odtieňom matného hydratačného balzamu ColorBurst. Do stredu som ešte naniesla matný rúž Ultra HD Matte Lipcolor, aby farby vynikli.19/09/2018

Diamantové zasnúbenie

17/09/2018

Štýl Boho

05/09/2018

Monica Bellucci nová ambasádorka

26/08/2018

OBĽÚBENÉ OUTFITY MEGHAN MARKLOVEJ

20/08/2018

PLÁTENNÉ TENISKY – „CANVAS BOOM!“