09/01/2018

IKONIC COLLECTION

(Trendy, Tip 4)

IKONIC LOOK – NEO COUTURE / Catwalk to Salon Collection 2/2012

Balans na temnej strane s trendom inšpirovaným androgýnnym, silným a intenzívnym pocitom. Módny smer palety čiernych odtieňov s ostrým strihom na dosiahnutie prísneho vzhľadu. NEO COUTURE LOOK zosobňuje ultramoderný vzhľad s intenzívnym krátkym strihom a výraznejšími dĺžkami. Ultra cool modročierne tóny vytvárajú výnimočné farebné kreácie.

 

IKONIC LOOK – ELECTRIC YOUTH / Colour Buzz Collection 1/2013

Dynamickou energiou, akú predstavuje punk a grunge, je inšpirovaný trend ELECTRIC YOUTH. V hyperkinetickej, interaktívnej realite blogosféry, kde jediným pravidlom je odlišnosť, tento look dokonale demonštruje „kmeňovú kultúru“ s módnym prístupom „nejako to bude“. ELECTRIC YOUTH LOOK sa vyhýba preddefinovanému strihu a farbe na dôkaz nekonformnosti, tzv. cool kids, ktoré nechcú nikdy nikam zapadnúť. Kontrastné dĺžky a tvary so zmesou modernej textúry vidieť vo vlasoch pohromade, zatiaľ čo farba žiari a v blonďavých účesoch vidieť mäkké tóny hnedej a marhuľovej.

 

IKONIC LOOK – ROK CHIK / Modern Style Collection 1/2015

ROK CHIK pokračuje na rockovej vlne. Riadený „divokou stranou“ ukazuje rock chic glamour štýl s provokatívnym a odvážnym smerovaním. Krátky strih s vysokým leskom a textúrovaným povrchom predstavuje dobrodružnú osobnosť v kombinácii s odvážnymi, napriek tomu však ženskými fúziami červených a medených tónov tvoriacich ROK CHIK LOOK.

 

Pripravila Eva Švoňavová18/06/2018

TAO - cesta ku zdraviu

14/06/2018

Čo pomôže na stres, únavu a psychické vyčerpanie?

13/06/2018

Užite si leto

05/06/2018

Prasklina na nohe

29/05/2018

Účinná pomoc proti chrípke a prechladnutiu