09/01/2018

IKONIC COLLECTION

(Trendy, Tip 4)

IKONIC LOOK – HIPPI GLAM / Modern Style Collection 1/2015

Očarený kvetinami a vzorovanou potlačou zo sedemdesiatych rokov je trend HIPPI GLAM. Výrazne ženský vzhľad odkazuje na silnú hippy-dippy atmosféru so vzdušnými šatami a kaftanmi. Ideálny je na dlhé účesy HIPPI GLAM LOOK, s ktorými sa možno vrátiť do minulosti a zmyselnosti s modernými vrkôčikmi zviazanými do jednoduchého chvosta. Farby sa dotýkajú slnka a vyniknú najlepšie na voľne rozpustených vlasoch.

 

IKONIC LOOK – URBAN SPORTS / Made to Create Collection 1/2016

Dnešný rýchlo sa rozvíjajúci životný štýl a nepretržitý pohyb vpred definuje URBAN SPORTS – športové oblečenie nikdy nevyzeralo tak dobre ako v spojení s cool teniskami, teplákmi a super ľahkými materiálmi. Trend udáva výrazný farebný smer, ide o look zastavujúci dopravu s ohromujúcou farebnou koncepciou, ktorá zahŕňa hlboké vrstvy intenzívnych medených a oranžových tónov. Perfektný pre mužov aj ženy – pätka, ako moderný krátky štýl, je stále v kurze.

 

IKONIC LOOK – OPULENT / Modern Ikon Collection 1/2017

Trend OPULENT je spojenie old-schoolového glamour vzhľadu so siluetami 50. rokov. Renesanciou dýchajúce odtiene a nádherné kadere – je to ženské, zmyselné a veľmi sofistikované. Inšpirovaný paletou farieb renesančných umelcov používa bohaté, ale tlmené tóny pre veľmi moderný prístup k opulentnosti. Tieto multitonálne akcenty tvoria svetelný efekt perfektný pre vlny aj kučery v štýle päťdesiatych rokov.

 

Pripravila Eva Švoňavová18/06/2018

TAO - cesta ku zdraviu

14/06/2018

Čo pomôže na stres, únavu a psychické vyčerpanie?

13/06/2018

Užite si leto

05/06/2018

Prasklina na nohe

29/05/2018

Účinná pomoc proti chrípke a prechladnutiu